| Cristinaaa57 a întrebat:

Va este frica sa va atasati de oameni?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,pentru ca majoritatea sunt ipocriti, falsi doar pe interes

| Drimmero a răspuns:

La cat de parsivi si falsi sunt unii, ar trebui sa te temi doar de falsitatea lor, nu de persoana lor. Doar oameni rai prin lumea asta, nu-i suport de nicio litera.

| T0T a răspuns:

Depinde de om.

| R0R0 a răspuns:

Uneori da. Nu toti oamenii sunt de incredere, si din pacate, isi dau arama pe fată prea tarziu

| Divy a răspuns:

Da, pentru că oamenii rănesc cu voie sau fără.
Şi apoi regreţi că ai pierdut atâta timp cu o persoana care nu merita.
Dar poţi fi tu vina şi atunci aceiaşi poveste, deci la ce bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. E cel mai greu lucru

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e greu. greu e sa nu te atasezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu frică, ci scârbă.

| Armenianeek a răspuns:

Da