| Hehehahah a întrebat:

Va fi examenul național de clasa a 8-a ușor?

Răspuns Câştigător
| Lycanmane a răspuns:

Teoria mea este ca o sa fie relativ usor. Ultimii doi ani au fost un dezastru pentru invatamant. Sunt destul de sigura ca ministerul ar vrea sa se "laude" cu o promovabilitate mare in ciuda tuturor problemelor. Daca pica subiecte grele, e foarte posibil sa iasa scandal, mai ales datorita organizarii proaste cauzata de pandemie.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai invățat: va fi ușor, ești blană: va fi fooooarte greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cine a învățat. happy

| isemilia a răspuns:

E subiectiv asta. Eu una cred ca va fi intr-o extrema : fie extrem de usor (multe ore online, unele pierdute / materie care nu a fost predata / note mici in simulari / modele noi cu putine teste de antrenament), fie va fi greu. Ramane de vazut, oricum notele vor fi foarte diferite fata de cele din anii precedenti.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Ușor e ceva subiectiv, ține doar de nivelul tău de pregătire.

| Hehehahah explică (pentru MeisterSchnitzel):

Oameni buni. Eu am întrebat cum credeți că o să fie? Ca idee. Cum credeți voi? Ușor sau greu. Indiferent de nivelul de pregătire. Nu am întrebat cum mi se va părea. Pur și simplu cum credeți voi