| HaXo24 a întrebat:

Va implor ajutati-ma! Deci am full memory in C, Am sters tot ce e necesar dar tot full este! Sunt disperat si nu spuneti-mi sa schimb windows sau sa sa dezistalez si Programs. Funda :X AJUTOR VA ROG!

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Da click dreapta pe C da proprietati, da disk clean-up, dupa ce incarca ceva iti apare o fereastra bifezi tot ce scrie acolo, dai OK si astepti sa termine. Ar trebui sa elibereze din loc. Este posibil sa dureze mai mult cand incarca, doar asteapta.

2 răspunsuri:
| altrix a răspuns:

Reinstaleaza windowsu si fa partitia C mai mare.

| ToniBoai a răspuns:

Ia-ti alt calculator / laptop thinking