| ZaHawk a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie cum dezistalez gameforge live ca nu stiu dc nu ma lasa sa ii dau uninstall ajutati-ma va rog! ps. am windows 7

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? Sa sti ca daca il dezinstalezi jocuri precum metin 2 nu iti va mai merge. Poti intra in control panel sectiunea uninstall a program, si dai unistall de acolo.

Bft!

| ZaHawk explică (pentru Jipa95):

Ma pai asta e treaba ca nu merge de acolo nu stiu ce are si fii atenta tocmai asta vr sa fac sa nu mai mearga metinu -.-'' si etc findca vr sa scap de el