| mihai1997 a întrebat:

Va ninge in dec 2012-ian 2013? funda la raspunsrile mai potrivite. daca puneti la misto adio funtitzalaughing

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil sa fie viscol ca anul trecut, frigul sta pe tusa dar cand isi arata fata le rupe inima celor care iubesc caldura. Meteorologii din capitala dau cu pronosticul ca va fi minus 25 de grade celsius iarna asta in majoritatea oraselor din Romania.

| mihai1997 explică (pentru mgtow):

Si in Bucuresti

evenso
| evenso a răspuns:

Vei afla atunci, nimeni nu poate sa-ti dea o prognoza meteo exacta.