| anonim_4396 a întrebat:

Va obliga parintii sa cititi suplimentar (diferite lecturi) pe timpul vacantei de vara? cam ce, si cat?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Parintii nu ma mai obliga nimic de la 10 ani...

| Smile_5509 a răspuns:

Nuphappy
Daca vreau citesc din proprie initiativabig grin

| NightHeaven a răspuns:

Nu ma obliga parintii, citest eu pentru mine. Daca te obliga parintii, de ce nu iti alegi tu cartile? De exemplu am gasit toata triologia Stapanul Inelelor in romana la doar 300 de mii de lei vechi! Cumpara-ti tu o carte care iti place si o sa vezi ca si ei te vor privii cu alti ochi prin faptul ca citesti ceva suplimentare care ai ales tu! Citesti cam cat vrei... NightHeaven