| mont a întrebat:

Va plac excursiile cu cazare la cort? Va e frica sa dormiti in cort?

Răspuns Câştigător
| 德尼莎 a răspuns:

Sa imi fie frica? mai degraba as murii de nerabdare ca sa merg intr-o excursie cu cortul laughing am fost de atatea ori si inca mai vreau

| mont explică (pentru 德尼莎):

Cam asa si eu big grin Din fericire pentru mine sezonul de excursii cu cortul nu se termina odata cu vara.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E frumos cu cortul, am fost doar de 2 ori dar nu mi a fost deloc frica sa dorm, mai ales ca eram rupt de oboseala

| neutrino a răspuns:

Excursiile cu, cortul au si ele farmecul si timpul lor.

| Jipa95 a răspuns:

Imi plac excursiile cu cortul dar in anumite conditii. Am fost acum 3 ani la munte, iar intr-o seara am tras o sperietura like a *** de un urs. laughing

| mont explică:

Curajosi membrii TPU, dar parintii va lasa sa mergeti cu cortu? :O

| 德尼莎 a răspuns:

De ce nu sunt destul de mare încât să pot merge cu prietenii cu cortul ^^

| mont explică (pentru 德尼莎):

Pai depinde, majoritatea pe aici sunt adolescenti deci cam trebuie sa ii lase parintii daca vor sa mearga cu prietenii/singuri cu cortul. Apoi daca de mic esti tinut in frici greu sa nu iti fie frica si cand esti mare dupa aia.

| LoveYou7784 a răspuns:

Pai depinde și de loc. Dar mie mi se par pline de aventura big grin

| pxqGrAziApxq a răspuns:

Nu aș trăi o vară fără excursii cu cortul. Mie nu îmi mai este frică, dar trebuie să ai grijă și unde te cazezi. În Brașov e cam periculos pentru că sunt mulți urși, sau dacă ești prea aproape de „civilizație" ca să zic așa, ai grijă că sunt mulți derbedei car îți vreau răul. Dacă ai nictofobie (frică de întuneric) mai bine nu încerca că poți să faci o criză destul de urâtă dacă stai în beznă.
În rest e foarte frumos să mergi cu cortul.
A da, și să nu mergi singur, nu e așa distractiv și e și periculos. Preferabil să ai cel puțin 2 persoane cu tine.
Sper că te-am ajutat și distracție plăcută dacă mergi cu cortul. big grin :3