| oana_1897 a întrebat:

Va plac filmele de groaza, horror? Hmmm... mie da...

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Da, imi plac mult love struck.
E prea tare sa te uiti noaptea, sa fii si singur acasa si sa se intrerupa curentu. Am patit-o pe propria experienta si nu mai vreau.laughing

Oricum...imi plac mult filmele horror.big grin

30 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da...sunt viata mearolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struckSi mie imi plac cu toate ca ma sperie laughingDaca ma uit cu cineva imi dispare fricawinkingDaca ma uit singura ma i-a fricalaughing

| Psihoyounger a răspuns:

Nu imi plac. Mi se par o influenta negativa pentru noi toti... dar fiecare cu gusturile lui.

Psihoyounger

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, imi plac.

| inna a răspuns:

Eram intr-un timp fascinata de ele, acum prefer mai nou comediile romantice.

| Marry:X a răspuns:

Da... Le adoralizez:X:X:X cel mai mult mi-a placut filmul ala,, securea,,

| Gabry a răspuns:

Preferatele melebig grin!

| crisS a răspuns:

Si mie happy

| Swabia a răspuns:

Aha!

| cristina93 a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult. love struck doar la horror ma uit whistling

| cristina4love a răspuns:

Hmm...Imi plac si ma uit mereu cu placere la un film bun care sa ma faca sa tresar:*.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Da, unele sunt superbe!

| viki a răspuns:

Cel mai mult!love struck

| Bixelle a răspuns:

Daaaa... le ador... :X:X:X:X... nimic nu imi place mai mult ca aceste filme... dar n-am gasit inca unul care sa ma sperie... si am vazut cu adv... dar in mare parte nu imi e frica de nimic big grin

| naya a răspuns:

Dar branza de oaie va place?

| margaritar a răspuns:

DA foarte mult love struck doar ca imi este frica sa le vizionez singura crying

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu prea. Le prefer pe cele de comedie, si pe cele romantice.winking

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Mda...foarte mult...:X

| oana_3034 a răspuns:

Sunt super mega cool :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac love struck le ador love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti proasta ...si nu ma lasaty sa ma uit la filme de groazabig grinbig grinlaughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaa eu m-am uitat luni seara la securea :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult. Cu tot ca nu ma lasa parintii sa ma uit la ele. Doar am numai 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

imi plac foarte mult filmele de groaza...
as putea spune ca sunt un mare fan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa tare rau.Marry am vazut si eu filmu securea e tare rau. Cel mai mult mi-a placut cand i-a despicat lu baba aia capatana in doua si finalu a fost super tare