| lovelylife a întrebat:

Va place cand parintii vostri va cearta ca luati note mici sau ca ai note de la opt in sus si tot te cearta? Eu una nu suport asta. Le spun ca invat cat pot eu! La voi cum e?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

La mine nu e asa...mama ma intelege in totalitate!
Dar problema e la mine. Vreau note cat mai mari, si nu ma pot abtine cand iau vreun 7 sau 8...mai ales ca vad nedreptatea care se face in clasa...Iar mama ta vrea note mari ca sa-ti faci tu un viitor.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| BlackAngel232001 a răspuns:

Mama ta nu te cearta degeaba. Ea vrea sa te faci ceva in viata si sa evii din ce in ce mai buna. Ea vrea sa iti dea un exemplu bun.

| positivity a răspuns:

Anul acesta am luat note destul de mici (destul de mici înseamnând 5), și le-am spus părinților de asta! Însă m-au certat, nu mi-au spus mai nimic în legătură cu aceste note.
Faza interesantă este că m-am dus și la cel mai bun liceu din oraș, mate-info chiar! Deci nici ei nu se așteaptă să fiu geniul clasei!