| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Va place ciocolata?:X Mieee daah.:X cel mai tare Milka. Voua care va place?

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Milkawinking ai gusturi bune:*
Dar imi palc foarte mult prajiturile de casa care mi le face bunica mea, sunt delicioase, vorbesc serios...In fiecare sambata ii zic ce sa imi faca si imi face!
Nu-i asa ca ma iubeste mult? Nu-i asa?smugbatting eyelasheshee hee

10 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Poiana sau Milka aerata. Dar in afara de ele prefer Toffifee, nu este ciocolata, dar are ciocolata!

| RoxAnana a răspuns:

Milka si poiana

| Ana a răspuns:

Imi place, dar mananc foarte rar.Milka, Poiana etc

| AliceHappyGirl a răspuns:

Si mie imi place f mult love struck Nu doar una, ci mai multe: Milka, Poiana, Kandia, Heidi love struck

| BellsC a răspuns:

Heidi
Milka
Poiana
Toate cu alune:XXXXX iamiiiiiiiii

| BackInTime a răspuns:

Milka cred ca o ador mai mult decat tinehee hee

| babygyrl a răspuns:

Si mieee. Tot Milka si pe langa Kandia sau Kinder.happy

| jony a răspuns:

Ciocolata: R. O. M - Senzatii tari din "89winking

| alexutza697595 a răspuns:

Tot Milka. Mai ales cea aerata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie poiana milk dar aveti gusturi bunehee hee