| 12345Anonim a întrebat:

Va place matematica, ce note aveti la mate?

12 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ce importanță are nota de la mate cu a plăcea această materie? Tot anul școlar ce a trecut am urât ora de mate, dar nu și matematica. happy

Răspuns utilizator avertizat
| andrei1237 a răspuns:

Am avut intre 8 si 10 in clasa a 8-a.Am reusit slava Domnului sa termin cu media 10 pe ambele semestre, dar acum sunt la liceu si este mai greu.Dar tie iti place, ce note ai?

| Daydream a răspuns:

Pai intre 7-10, dar e o materie grea si nefolositoate pe care o urasc.

| robi1990 a răspuns:

Intre 6 si 8

| byabubu a răspuns:

Mie una chiar imi place, notele in generala le-am avut numai 9-10, cel mai important lucru este sa o intelegi happy.

| UngureanuR a răspuns:

Nu-mi place, dar! Notele nu te definesc! De exemplu daca ai note mici nu esti prost, sau daca ai note mare nu ești ''Einstein'' Am avut si 2 si 10, trebuie s-o inveti intr-adevar.

| Rahzy a răspuns:

Nu. O urasc! dar trebuie sa o invat sad cea mai mica nota a fost 6, iar cea mai mare 9...defapt am luat si 10 la un test usor big grin, dar tot o urasc

| Aliendina27 a răspuns:

Nu imi place matematica dar ador literatura, stiintele. Am note foarte mari dar la mate am avut si unele mai micute!

| sbjdbdjdjchdcdbcdbcjdcjdbcd a răspuns:

Am intre 6 si 9,, media ii 7!

| edinadia a răspuns:

Da, imi place, dar e grea. Notele mele de la mate din toata viata mea sunt intre 4 si 10. Dar media mea e de 8 si cam asa is toate notele mele. Tu?

| 12345Anonim explică (pentru edinadia):

Nu pot sa spun ca ma omor dupa ea, dar o fac deoarece imi trebuie