| carolina_5832 a întrebat:

Va place numele bianca? dar miriam? si combinate : bianca gabriela, bianca miriam, iulia bianca, bianca stefania?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Bianca stefania imi placehappy

| Bojthe a răspuns:

Salut Carolina pe mine ma cheama bianka ramona imi place numele de miriam ador numele de Svetlana si imi place si cum suna carolina
pa pa g.b.u

| AFR81 a răspuns:

Miriam? Du'te ma de aicirolling on the floor. Fereasca Dumnezeu sa pui la copil numele asta ca o sa rada si curcile de el.

| Ozanaf a răspuns:

Imi place numele Bianca chiar si Miriam Cel mai mult imi place Bianca. Iar combinatia Iulia Bianca mi se pare perfecta.