| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Voua va place Ham Talent?
Vreau sa îmi argumentati.
Cel mai argumentat raspuns castiga funda.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Imi place sa ma uit pentru ca imi plac animalutele si in special catelusii happy
Nu prea agreez juriul, este cam fals din punctul meu de vedere.
Sa speram ca emisiunea viitoare vom vedea mai mult haz si un juriu mai natural...
Sunt cobstienta ca emisiunile sun filmate, dar ma gandesc ca, prima emisiune a fost cu mult trac.
O zi bunahappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când i-am citit numele am crezut că e varianta țigănească de la românii au talent.

E doar o altă emisiune stupidă, nu mă atrage cu nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu, e o prostie.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite cineva rău căruia nu îi plac animalele laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

nu e adevărat laughing eu și când văd un câine pe stradă mă opresc să mă joc cu el, da emisiunea asta chiar e o prostie, oricum nu o să dureze mult laughing

| aCek1ng a răspuns:

Show-ul este destul de interesant.
Mie personal imi place doarece inveti mult mai multe despre animale si vezi diferite talente.
Ceea ce nu imi place este juriul. Mi se pare prea...
Oricum emisiunea este destul de frumoasa insa puteau alege un nume mai inspirat.

| Sociomaniac a răspuns:

Numai stiu ce sa bage pe TV, au ramas fara idei saracii si copiaza show-uri din afara. E o mare mizerie emisiunea.

| Sebastian_Ene_1997 a răspuns:

Pai un raspuns argumentat cum iti doresti ar fi acela cum ca ham talent este o emisiune foarte draguta din punctul de vedere al meu, deoarece numai in america mai vedeam sowuri cu animale