| Deny_8368 a întrebat:

Va place sa mergeti la cumparaturi?/?

Răspuns Câştigător
| christabell a răspuns:

O, da! Daca sunt intr-un mall am impresia ca am murit si am ajuns in railaughing. Imi place sa merg cu fiica mea, ne distram, radem mult si desi suntem frante cand ajungem acasa, tot mai stam sa probam ce am cumparat.

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Imi place sa merg la piata (mai ales toamna fiindca e o bogatie de legume si fructe). Imi place sa merg la librarie cu sotul meu, sa stam 3-4 ore si sa plecam cu doua plase de carti.
Nu prea imi place sa merg la supermarket ca dureaza mult si e obositor, dar acolo nu ma plictisesc si pana la urma ma distrez. Urasc sa merg la cumparat haine si prostii din astea, asa ca atunci cand am nevoie de haine scurtez cat mai mult vizita in magazin. Visez la ziua cand o sa am mereu un tricou curat si o pereche de pantaloni sa nu mai fiu nevoita sa alerg dupa ele prin magazine.

| fluturas a răspuns:

Si inca cum love struck laughing

| daii a răspuns:

Pai. pot spune ca imi place in mare parte. Dar cand trebuie sa imi cumpar ceva anume.si nu gasesc.si trebuie sa probez si sa iau chiar toate rafturile la rand, imi vine sa turbez.atunci ma plictisesc ingrozitor.

by daiiwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da uneori. Depinde si pentru ce. Pentru haine si mancare mereu mi-e lene sau n-am chef. Ati vazut filmul asta?
http://www.ecomagazin.ro/......ocumentar/
E dificil de digerat...cu totul alta perspectiva despre viata si societate. Dar nu mai putin realist decat stirile de la TV.

| marsy a răspuns:

Dea. desigur!

| -=AleCS=- a răspuns:

Nu imi placelaughing... e plictisitor...

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Da...imi placehappy

| kiwii a răspuns:

Sincer, nu, in ciuda faptului ca sunt fata tongue

Răspuns utilizator avertizat
| brainless a răspuns:

Daca e vorba sa-mi iau ceva pentru mine, cu cea mai mare placere... daca nu, nu.

| bluerose a răspuns:

Daaahappy

| alexandra14 a răspuns:

Pasiunea mea! cui nu ai place? oricum daca merg intr-un magazin...primul lucru care imi atrage atentia sunt tricourile si blugi... Le ador! Dar din pacate nu pot merge deshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, dar în general prefer să merg singură deoarece iau toate rafturile la rând și îmi ia 2-3 ore prin magazin.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap!
Dar cu mama laughing
Ca eu iau toate prostiile, nici nu ma uit daca e cv putin desprins sau alte detalii de genu laughing
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde ce cumpar. de exemplu piata o fac zilnic de cand ma stiu. e o pasiune sa ma duc la piata.bani sa am laughing