| Sorin_8158 a întrebat:

Va rog ajutati-ma!sadam 15 ani si nu am avut nici o relatie pana acum. intr-o seara am vorbit cu o fata pe mess si am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine si am reusit, dar cand ma intalnesc cu ea intr-un parc ce fac cu reactionez? help sad

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Cel mai bine ar fi sa fi tu insuti, ea are totusi o idee despre tine in functie de ce discutati pe messenger.
Cu siguranta ai si tu o parere despre ea.
Fii cat se poate de deschis si adu in discutie temele care va plac reciproc. Cu siguranta veti avea ce discuta.
Cu bine,

2 răspunsuri:
| t8mazo a răspuns:

Sa nu discuti despre cum decurge intalnirea. O sa te simti penibil dupa. Incearca sa vorbiti despre lucruri marunte. Familie, vacante, amintiri.

| auras_6728 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa fitu insuti sa nu te panichezi