| TakeShy a întrebat:

Va rog! ajutati-ma! Am gasit in telefonul tatei mesaje catre o femeie pe care nu o cunosc ( mesaje de gen : te iubesc mult!). Nu stiu ce s fac, sunt foarte bulversat, sa-i spun mamei sau altceva?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mylifedance a răspuns:

..Hmm intreaba-l pe tatal tau vezi cum reactioneaza vezi ce zice. Dar totusi cred ca are dreptul sa stie si mama ta.

| UnOarecaRRE a răspuns:

Pai s-ar putea sa se desparta daca i-ai spune mamei despre tatal tau dar cred ca are tot dreptul sa stiehappy