| JuLyAnGeL a întrebat:

Va rog ajutati-ma am o camera web incorporata in laptop am si cd-ul de instalare a driveru-lui doar ca nu stiu ce driver sa instalez(sunt mai multe) firma laptopului meu este MSI. Daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns va rog din suflet sa imi spuneti.Dau funda si la cel mai bun raspuns si vot la toata celelalte:scuzati categoria!

1 răspuns:
| ChristinaGM a răspuns:

Trebuie sa instalezi? Si eu am camera web in laptop si nu am instalat nimic merge fara probleme.