| Claudiu2011 a întrebat:

Mi-am luat si eu un laptop toshiba intel core i3 model 660-17v si am camera web incorporata am folosit driver detector, device doctor sa gasesc driveru pentru camera mea incorporata dar nu o gasesc.nu stiu de ce si in plus cand imi apare ce software mai trebuie uploadate imi spune ca pentru a le downloada trebuie sa fiu inregistrat.pls care ma puteti ajuta sa mi spuneti adresa de unde sa descarc driveru pentru web cam ca numai da la laptopuri nici un driver. am instalat pe laptop windows 7 ultimate pe 32 biti

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Uite aici, sper sa-ti fie de folos http://se.computers.toshiba-europe.com/......etails.jsp Succes!

| Claudiu2011 explică:

Am gasit pana la urma va multumesc...as mai avea totusi o intrebare de curiozitate stie careva sa overcloakeze laptopu meu? sa mi dea niste idei ca imi merge procesoarele la 2.4 si as vrea macar la 2.7-2.8 daca se poate...

| Intuneric a răspuns:

Tot ce ai nevoie gasesti in Site-ul Toshiba gratuit.
Daca laptopul e cumparat nou e necesar sa inregistrezi Windows-ul in Site-ul Microsoft cu codul de licenta al Windows 7.
Mai intai inregistrarea la Microsoft si apoi inregistrarea la Toshiba.
Daca nu ai licenta nu poti face inregistrarea la Microsoft iar la Toshiba nu mai poti daca nu mai ai Windows-ul original al Laptopului.