| maria_4557 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. am un samsung galaxy s model GT19000 si mi s-a stins dintr-o data si acum cand il aprind imi apare. samsung Galaxy,. apoi semnul S dupa care se stinge ecranu, butoanele raman aprinse si vibreaza... spuneti-mi ce sa-i fac ...va rog ast raspuns

Răspuns Câştigător
| dublud a răspuns:

Buna
Si eu am avut da mi-a fost furat rolling eyes
Deci.mai asteapta sa vezi daca nu se incarca. daca nu vreifica cartela si daca e incarcata bateria daca toate sunt bune vezi sa nu fie ceva de la el. Du-te la Orange sau de unde l-ai luat cu garantia si roaga-i sa il testeze.
Bye