| Puștanu_Puya_1997 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy s5 si nu stiu din ce cauza nu imi mai Incarca si cand e stins si il pun la incarcat vibreaza apare Statusul de incarcare si dintr-o data apare semnul exclamarii in Interiorul bateriei....imi putetii spune din ce cauza,, dau funda Mersi...

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Atunci cumpara niste alcool izopropilic si curata cu el. este numai pentru lucruri electronice. posibil sa fie si mufa larga, s-au vreun pin indoit in interior

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Cauza nu stiu, posibil sa nu fie compatibil incarcatorul cu el. ai incercat si cu altceva?

| Puștanu_Puya_1997 explică (pentru octav005):

Da cu mai multe incarcatoare toate originale dar cate o data cand curat mufa cu periuta cate o data o ia ceva timp si dupa aceasii poveste

| octav005 a răspuns (pentru Puștanu_Puya_1997):

Atunci cumpara niste alcool izopropilic si curata cu el. este numai pentru lucruri electronice. posibil sa fie si mufa larga, s-au vreun pin indoit in interior

| octav005 a răspuns:

Pai incearca sa schimbi si acel cablu USB.ce vine de la incarcatoar la telefon. posibil sa fie mufa larga sa nu faca contact

| bogdan19946 a răspuns:

In majoritatea cazurilor cand apare asa trebuie schmbata bateria deoarece s-a defectat.