| OnTheTop a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Am un windows vista, si as vrea sa instalez windows xp, dar nu ma lasa, scrie ca nu gaseste ceva harddisk sau ceva nu gaseste. Ce as putea sa fac?
pls. ajutor! dau si funda

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Laptop urile / calculatoarele mai noi au hdd pe interfata sata, ceea ce face ca windows ul xp sa nu le recunoasca.

ori schimbi din bios de pe interfata sata pe ata, ori creezi un cd de windows xo care sa untegreze si diverele de sata pentru hdd tau ori ramai la win vista/7