| CutieeGirl11 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu ceva.
Particip la concursurile Pariu cu viata dupa facebook.
Si cand vreau sa rog pe cineva sa imi dea like la commentariu vreau sa imi apara direct link-ul cu pagina pe care se afla comentariul meu.
Cum as putea sa procedez?
Gen asa ( pentru cine foloseste Internet Explorer ) : http://m.facebook.com/....../story.php ( l-am primit de la cineva este demult )
Va roooog mult este urgent!
Dau funda. :*:
Multumesc mult!
( un raspuns cat mai concret va rog )

2 răspunsuri:
| Alexandra301 a răspuns:

Buna.Sa stii ca la raspunsul tau nu merge sa dai linkul si sa apara direct raspunsul tau.Trebuie sa dai linkul intrebarii si ii zici a cata pagina este si o sa gaseasca...alta modalitate nu este din pacate..Bafta:* Funda?happy

| CutieeGirl11 explică (pentru Alexandra301):

Nu ma sa apara doar comentariul meu.
Vreau sa apara doar pagina.
Nu sa mai stau sa le zic „ dai comentariile anterioare pana iti apare 345 din 2135 ".
Cum este linkul meu.
deschide-l cu Internet explorer si o sa vezi despre ce vb.
Apare doar pagina ( singura ) cu mai multe comentarii printre care si al meu.
Ai inteles?