| Deniise a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Dau funda... Mi s'au schimbat tastele de la laptop pe yahoo messenger(gen "a" e la "cu" si invers + multe altele). Ce sa fac sa'si revina. Urgent!=adica din tastatura AZERTY am tastatura QWERTY dar doarr pe mess.

1 răspuns:
| iSkater a răspuns:

Asa are si unchiul meu la laptop laughing) deci eu scriu repede si cand m-am grabit acolo la el em umplut de greseli laughing Tastatura trebuie aruncata si sa iti cumperi alta noua, care are butoanele la locul lor! happy