| Rubiishor a întrebat:

Va rog ajutati-ma intrebarile sunt pentru contul ro-roleplay San andreas

Ce trebuie sa faci in cazul in care cineva iti buseste masina? Mergi in continuare ca si cum nimic nu s-a intamplat.
Scoti arma si il omori pe respectivul.
Sa faci roleplay in functie de cat de grava e situatia.
Ce este mixing-ul? Cand esti intrebat pe chatul OOC ceva si raspunzi pe chatul IC, sau invers.
Cand esti intrebat pe /r(adio) ceva si raspunzi pe chatul IC, sau invers.
Cand spui informatii OOC pe chatul IC.
Definitiile corecte ale termenilor RP, MG, PG, RK, IG, OOC, CK sunt:Roleplay, Metagaming, PowerGaming, RealKill, In Game, Out of Car, Character Kill
RolePlay, Metagaming, PowerGaming, RevengeKill, In Game, Out of Character, Character Kill
RealPlay, MultiGaming, PowerGaming, RevengeKill, In Corason, Out of Character, Come Killer
Un jucator a sunat la politie cum ca ai avea arma asupra ta si esti agresiv. Politia ajunge intr-un numar foarte mare, care este cea mai corecta actiune pe care urmeaza sa o faci? Las arma jos si ma las prins sau incerc sa fug, intr-o maniera roleplay
Fug inainte in zig zag si sar pentru a ma deplasa mai repede, poate scap de politie
Dau un bind pentru roleplay, scot arma si incep sa trag in toti politistii deoarece am facut roleplay cand am scos-o
Care este cea mai corecta modalitate de a obtine ajutorul unui admin in joc? Ii dai PM.
Te duci la unul in joc si ii spui ce doresti de la el.
Folosesti /report sau /re.
Ai voie sa folosesti /cad in scopuri personale? Daca vreau sa-mi vand masina, pot sa folosesc.
Nu, doar daca detin o companie si vreau s-o promovez.
Da, daca nu am alte alternative.
Care este level-ul minim pe care trebuie sa-l are un jucator pentru a putea fi jefuit? Dar tu ce level trebuie sa ai pentru a putea fi jefuit? Level 5 si Level 5
Level 5 si Level 3
Level 3 si Level 3
Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor? 2.000$ si 50.000$
50.000$ si 2.000$
100.000$ si 2.000$
Este permis sa anunti ca vinzi arme sau alte obiecte ilegale pe cai publice(In ziar, radio etc. /ad /cad)? Da, daca folosesc caile ce imi ascund identitatea.
Da
Nu
Atunci cand vrei sa lovesti pe cineva, care este cea mai roleplay actiune?/me ridica mana dreapta, strange pumnul, il trage in spate si incearca sa-i aplice o lovitura in fata lui X, asteptand reactia lui.
Folosesc comanda /knockout deoarece de asta e aceasta comanda.
/me trage mana in spate si-l loveste pe X in fata si-i rupe nasul si maxilarul.

2 răspunsuri:
| Chimied a răspuns:

Imi plac cartofii

| Rubiishor explică:

Cine ma ajuta si pe mine cu raspunsurile...sad