| cicodor a întrebat:

Va rog ajutati-ma sa aflu o parola de pe rocketmail, am uitat-o si nu stiu cum sa procedez
multumesc
dau funda

Răspuns Câştigător
| hinatakaname a răspuns:

Pai, rocketmail este furnizat de Yahoo, deci in mod sigur, sub casuta in care te loghezi, trebuie sa ai un "Mi-aum uitat parola/I forgot my password".

Daca nu e acolo, completeaza casuta pentru mail, baga ceva aiurea in casuta de parola, si cand iti zice ca e cea gresita sigur (sigur sigur!) trebuie sa apara si un mic text cu "Mi-am uitat.../ I forgot..."
Mult noroc!happy

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Buna, pai la orice login la mail este scris ''ajutor'' sau ''mi-am uitat parola''. Trebuie sa existe neaparat asa ceva la mail. Sper ca te-am ajutat. Succes!