| maryngeorge a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine cand dau sa intru pe facebook introduc datele mele corecte si imi scrie "Friend Requests and Messages Blocked for 4 Days"
spuneti-mi ce se intampla de ce mi la blocat funda pentru raspunsul corect

Răspuns Câştigător
| bebedin17 a răspuns:

Asta e din cauza ca ai trimis prea multe cereri de prietenie intr-o singura zi. am patit-o si eu pentru ca am trimis cereri multe la cei care joaca sorority life laughing) si trimit acum cate 3-4 cereri pe zi si nu am mai patit-o. funda?