| FlorinDiablo a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine sa fac niste bani cinstiti http://www.AWSurveys.com? R=FlorinDiablo dati click pe linkul asta faceti un cont nu conteaza datele care le puneti acolo doar sa fie toate campurile

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ma, tu ai habar cum functioneaza astea? Vrei bani, MUNCESTE!

| FlorinDiablo explică (pentru KodrutZ):

Nam chef sa muncesc fac ce vreau nu tia cerut nimeni parerea

| Xd_Roby_1997 a răspuns:

Frate,am vazut ca ai comm mai de mult ca ai facut root la un vonino orin hd, cu ce aplicatie? Please