| Alecsandraa a întrebat:

Va rog ajutati-maaa! Eu vreau sa dorm la o colega (nu sunt doar eu cea care vrea sa doarma, dar mamei i-am spus sa doar eu.-am imprietenit recent cu ea, si mama nu ma lasa...Parintii ei sun divortati si ea sta la mama sa, si vrea sa dormim la tatal sau din unele motive. Mi-a spus ca nu, fiindca cine stie ce mi se poate intampla si nu stiu ce, si ca nu cunoaste fata la care vreau sa dorm si nu stiu c. A ROG frumos cum pot face in asa fel sa ma lase la ea?crying( aveam planuri faine pentru weekendu' asta :X:X:X Va rooog crying(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna draga mea happy

Cheamo pe fata aceasta la tine intr-o zi, sa o cunoasca mama ta si apoi poate parerea ei se va schimba. Urat din partea ei ca nu te crede, tu care esti fiica ei, incearca sa ii castigi mai mult increderea, si te va lasa mai libera.
Nu stiu daca te va lasa sau nu, dar nu uita ca mama ta iti vrea numai binele, ncearca sa o asculti, sau spune-i prietenei tale sa isi puna tatal sa vorbeasca cu ea la telefon (nu nu, mai bine spune-i sa ii spuna matusa ei, ca sa te creada happy si asa poate se va increde mai mult )
Nu iti mai fa probeme, daca acele planuri se duc pe apa sambetei sau nu este cel mai neimportant. Important este ca voi veti fi in contnuare prietene. Incearca sa o convingi facand treburi prin casa, sau ce sti tu ca ii place mamei tale.

Mults succes. daca iti reuseste planul, dstractie placuta! happy

7 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Buna!

Pai nu te-ai gandit la optiunea sa o prezinti mamei tale? Poate daca o va cunoaste, va vedea ce persoana e, atunci te va lasa.

O seara placuta!

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Daca chiar iti doresti asa de mult fa-i cunostinta mamei tale cu colega ta poate asa te va lasa daca v-a vedea ca e in regula.

| alinutzacodruta a răspuns:

Stie mama ta ce spune...

| Alecsandraa explică:

Scuzati-mi romana, dar TPU-ul mi-a mancat din litere angry Inca o data pliz ajutati-mabig hug love struck :*:* sadcrying

| Alecsandraa explică:

I-am aratat poze cu ea, si-a amintit de ea... Dar ramane tot la parerea e. a rog ajutati-ma crying( Ps : Tatal ei nu sta singur, sta si cu matusa sa, numa ca acum mama nu ma crede straight face

| Babushka a răspuns:

Ai putea sa i-o prezinti personal mamei tale, iar mama ta sa vb cu tatal ei. daca nu va crede pe voi am 2... poate asa rezolvi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te inteleg perfect laughing. si mama mea e foarte sceptica in ceea ce priveste spending the night over at someone's place. eu, sincer, incerc sa vad situatia prin ochii mamei tale si cam tind sa-i dau dreptate. subscriu la ce-a zis gabitza big grin. mai tarziu s-ar putea sa-i multumesti mamei tale, daca intr-adevar nu o sa te lase sa dormi la fata aia.