| lola_4174 a întrebat:

Am o prietena fb pe care o cunosc de la gradinita si as vrea ca de ziua mea de nastere sa doarma la minesi nu stiu daca o lasa parintii pentru ca pe mine nu ma las sa dorm la ea ca tatal ei bea cam des si o bate pe mama sa, si as vrea sa stiu ce trebuie sa fac ca s-o lase in timpul scolii la mine sa ne scriem impreuna bine, aici nu stiu daca ma lasa pe mine dar in fine. ce sa fac ca s-o lase sa doarma la mine?

Răspuns Câştigător
| iulioara a răspuns:

Eu sunt in exact acelasi caz. Spune-le parintilor ca ea e cu bun simt si ca nu are nici o legatura cu parintii ei care sunt cum sunt.