| printesa16 a întrebat:

Va rog ajutatima ce sa fac daca ma plac 5 baieti din clasa dar eu nu ii plac cum.Am vorbit cu ei si le-am spus ce simt dar ei imi fac avansuri in continuare dar eu am deja un iubit

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

NU le da atentie
intr-un final or sa se plictiseasca de tinewinking si or sa inceteze sa-ti mai faca avansuri happy

1 răspuns:
| mariaaaaaaaaa a răspuns:

Buna! laughing Foarte simplu le cauti cateva fete si ii combini devil la mine mereu merge asta... Daca nu spune-i iubitului tau sa ii ameninte laughing... funda? kiss