| bosskkkmmm a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine,am o colega care o plac foarte mult dar ea place numai băieți din clasele mai mici, noi acum trecem in clasa a 8-a dar ea place niste băieți de a 6-a, a 5-a dar eu am făcut mereu ce a vrut si ea știe asta.Ce sa fac sa ma placa,nu sunt urat,dar nu stiu ce sa mai fac, va rog ajutatima!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu trebuie sa fii frumos ci interesant. Trebuie sa te gandesti ce trasaturi anume i-ar place fetei (nu cum arati ci cum vorbesti, cum te porti, trasaturi de caracter), ce pasiuni are si sa vezi ce poti face din ce isi doreste ea. Daca insa lucrurile care ii plac ei sunt foare departe de felul tau de a fi, las-o balta, nu e cazul sa fii fals si sa joci un rol, pentru ca asa ceva nu poate duce la o relatie de succes.

1 răspuns:
| ychigo a răspuns:

Ar trebui sa te schimbi. Dar.De ce trebuie sa te schimbi, pentru ea? Cand a-ti început sa vorbiți parcă va placea-ti asa cum erați. Treci peste dacă continua asa si fi deștept, alta! Succes!