| デイダラくん a întrebat:

Va rog am o big problem! Camera mea a fost initial sufragerie, dar apoi am schimbat camerele iar sufrageria fiind cea ma mare mi. a dat. o mie... dar mobilierul acela infect de sufragerie(prins cu suruburi intre ele)adica servanta si astea au ramas in camera mea va rog vreau sa o convng pe maama sa le ia in camera mea si sa mi. o decoreze cum vreau EU nu cum vrea ea... e totusi camera mea; ce sa fac ca nu mai suportstraight face(si nu vreau raspunsuri de genul muta mobila in sufragerie, in pod sau alte porcarii pentru ca in sufragerie este mobila noua si mai scumpa decat asta; HELPPPPP!

Răspuns Câştigător
| Mksdh a răspuns:

Pai, e dreptul tau sa alegi.pana la urma, tu iti petreci timpul acolo, nu parintii tai.ai tai cum ar reactiona daca ar fi in cazul tau? de fapt, de ce tin atat de mult sa faca asta? ai putea sa mai vorbesti cu ei... poate se vor razgandithinking oricum nai nimic de pierdutwinking

4 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Scoate-le la licitatielaughing

| Iziii:x a răspuns:

Explica-i mamei tale ca ai altfel de gusturismug
Ca toti copii are trebui sa aiba camera decorata pe gustul lor...
Ca mobila aceea este prea invechita pentru. camera unui adolescentwinking
Succesbig hug
Funda?puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| eugenhadan a răspuns:

Cauta pe net foto cu 'gauri de carii', in cateva locuri din spatele mobilei fa tu cateva gauri cat mai originale cu un cui subtire... dupa care da alarma! Cariile risca sa infecteze si restul obiectelor din lemn, in consecinta trebuie urgent evacuate din casa piesele de mobilier infestate! Bafta!