| alexutzaceacuminte a întrebat:

Buna tuturor am o problema, sunt impreuna cu un baiat de 3 ani, mi-am inceput viata sexuala cu el, eu am 18 ani, am facut-o o data la inceputul anului iar de atunci nu am mai facut-o si nici nu m-am dezvirginat. acum o saptamana am fost la munte si am facut-o de 2 ori in 2 nopti la rand si am facut-o protejat, in prima noapte el si-a dat drumul prea repede si am continuat asa, el se mai oprea si mai punea mana sa vada daca e totul bine daca nu isi dadea seama pentru ca eu eram prea umeda acolo jos, el cand sa duc la baie sa isi dea prezervativul jos a observat ca sperma dadea sa iese afara din prezervativ, problema e urmatoarea e posibil sa fi iesit in timp ce o faceam cu el? va rog ajutati-ma, mi-e frica sa nu se intample ceva sa raman insarcinata va rog sa ma ajutati. de ci e posobil ca sperma sa fi iesit in timp ce noi o faceam si sa raman insarcinata?

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca a ejaculat in prezervativ,era obligatoriu sa-l dea jos,sa se spele si sa-si puna altul,in niciun ca sa continuati in felul asta. Daca a curs sau nu,nu avem noi de unde sti, dar riscul sa fi ramas insarcinata, caci nu ati folosit corect prezervativul.

| Visecolorate a răspuns:

Din ce in ce mai multe intrebari de genu'. E chiar atat de greu sa va informati inainte? Decat sa stati cu inima cat un purice dupa? Ce pot sa spun? Macar bravo voua ca ati facut'o protejat. Insa trebuia sa folositi corect prezervativul. Cu asta nu e de joaca. Apoi te trezesti ca ai ramas insarcinata dintr'o prostie si nu stii incotro sa o iei. Noi nu avem de unde sa stim ce s-a intamplat. Si da, e posibil. E logic, trebuia sa va ganditi atunci (sau cel putin dupa o zi-2 cand mai puteai lua pilula de a 2a zi, nu dupa o saptamana). Multa bafta (sa nu fi ramas pentru ca sunt convinsa ca nu iti doresti asta) si grija pe viitor!

| Anonim3007 a răspuns:

Daca nu te-a dizvirginat nu are cum sa ramai insarcinata si de acum cand ejaculeaza in prezervativ sa il schimbewinking ca sa nu existe riscuri succes

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Mah alexutzaceafaraminte nu inteleg cum spui ai facut-o la inceputul anului si nu te-ai dezvirginat, ce imi place de voi ca de cele mai multe ori va alegeti doar cu sperietura, daca zici ca dadea sa iasa si nu a iesit nu ai avea de ce sa iti faci griji, asteapta sa iti vina menstruatia, daca vine in data normala este totul in regula, si pe viitor spune-i si u prietenului tau cand mai da la vagoane si isi da drumul sa isi scoata mai repede jucaria ca poate atunci va fi prea tarziu si sperma va fi ajuns deja in pasarica ta. Numai bine.

| Tiberiu4 a răspuns:

Daca a vazut ca ee spart trebuia sa se opreasca si sa puna altul dar depinde cata sperma era in prezervativ daca era mai multicica un iti face griji ca putina sperma nu poate sa faca embrionul. daca era putina si a simtit ca a ejaculat mult sunt riscuri sper sa nu funda?:*

| lutza a răspuns:

Fa-ti un test si o sa scapi de grija.