| AbcElly a întrebat:

Va rog foarte frumos sa ma ajutati! Mi-a adaugat cineva id pe vipid.ro si chiar nu stiu cine si acum imi tot dau tot felul' de obsedati add si nu stiu ec sa le mai fac.va rog frumos daca stiti cum il pot scoapte de acolo sau cum pot afla cine la bagat acolo, sau nu le baga nimeni si le ia admini siteului.va rog frumos.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Site-ul pe care ti-ai facut cont este special pentru ID-uri fete si baieti!
La toti le apare ID-ul pe acest site http://vipid.ro/index.vip
Poti incepe prin a-ti sterge contul si a schimba ID-ul! (Site-ul ti-a bagat ID-ul tau )

| Burz_Octavian_1981 a răspuns:

Cum pot sterge ID:de pe www.vipid.ro