| AdrianaB1 a întrebat:

Vă rog foarte mult să mă ajutați.
Atunci când restricționezi pe cineva pe Instagram, acea persoană îți mai poate trimite mesaje, mesajele apar undeva, sau trebuie să le caut?
Explicați vă rog mai multe, referitoare la această opțiune.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă restricționezi pe cineva nu o să mai primești mesaje. Acea persoană nu o să mai poată trimite nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti apar mesajele la solicitarile de mesaje, in dreapta sus cand intrii la mesaje, ca sa ii poti raspunde trebuie sa ii accepti cererea de a-ti trimite mesajele. Da block daca nu mai vrei sa primesti mesaje de la cineva.