| Mayweather a întrebat:

Va rog foarte repede raspuns! Cel mai eficient raspuns primeste funda! Ce sa fac daca o fata imi zice ca daca vreau sa fiu cu ea trebuie sa o fac sa vrea asta, cum sa fac... da nu cu flori cu nu stiu ce...ca stie ca nu sunt "romantic"
Ea ar vrea sa stea cu mine da vrea sa ma faca sa o fac eu pe ea sa vrea mai mult asta! va rog raspuns repedeeeee

3 răspunsuri:
| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Accepta.si fa`o sa fie in "limba"dupa tinehee hee. adica daca va despartiti sa nu suferi[nu pune suflet.ai face cea mai mare gresealaoh go on]

| SociallyDepressed a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea, ajut-o la nevoie, fa-i complimente etc. Dar ai grija sa nu devi prea sufocant.

| Mayweather explică:

Ba tu ai citit bine intrebarea?