| Alex_5725 a întrebat:

Am o maree problema sunt cu o fata si ea vrea sa imi faca o surpriza sa imi arate cat de mult tine la mine si nu imi da niciun indiciu si vreau sa imi ziceti si mie ce fel de surpriza sa ii fac dar nu ceva gen flori sau nu stiu chesti din astea ceva semnificativ ceva deosebit care nu dai la orice fata va rog cea mai buna idee primeste funda!

4 răspunsuri:
| Myst3ry a răspuns:

Depinde de ce ii place ei,leagate de chestiile astea... Scoate'o in oras o zi intreaga,mergeti unde vrea ea, simtiti'va bine impreuna, fa'i pe plac. ti-am zis fa pentru ea lucruri care stii ca o atrag. love struck

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Ma lex dar totusi trebuie mentionata si varsta daca vrei un raspun zi si varsta si iti zic eu