| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma la sims 3 cand intru imi apare o casuta asa facea intodeauna cu imsgini de unde pot descarca launcher se numeste si scrie urmatoarele:there was an error during startup.Please see the log for more details va implor spuneti-mi ce sa fac ca sa intru va implor!

1 răspuns:
| luizza95 a răspuns:

Am avut si eu problema aceasta dupa ce am facut un update.Tot ce poti face e sa dezinstalezi jocul si sa il reinstalezi dar pastrand salvarile ca sa nu trebuiasca sa o iei de la capat.Cand o sa vrei sa dezinstalezi jocul o sa te intrebe daca vrei sa ii stergi salvarile si tu trebuie sa ii dai nu.