| thizzizzme a întrebat:

Va implor ajutati-ma cand intru in sims 3 imi apare o casuta stiti e launcher asa stiu eu si acolo scrie inaint de a intra pe joc there was an error during stratup.Please see the log for more details va implor ajutati-ma va implor si va rog

1 răspuns:
| Just mE:x a răspuns:

De fapt te rog eu c. e implor mai bine zi.aca ai un sims nu conteaza 1, 2, 3 mi'l poti da si mie daca d. e rog sa'mi trimiti un mesaj privat si iti voi da id meu sa mai vb si in leg cu problem.-? scuze nu ma prea pricep:-. UCCES sper sa ti'o rezolvihappy:*