| adryenutssa a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma si pe mine sa fac o scrisoare de recomandare, nu conteaza ce post. Imi trebuie la scoala la Ed. Antreprenoriala. Fara link. Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Angel_8399 a răspuns:

Doamna/domnul ___,domiciliat/a in ____, absolventa a liceului ____ cu diploma de bacalaureat si studenta la facultatea ___, a fost angajata a firmei "S.c DomBi. SRL "de la data de 1.08. 2008, in postul de gestionar. Pe langa responsabilitatile zilnice din magazine a ajutat la tinerea contabilitatii primare in programul"CONTILIV" uneori in timpul liber, fiind o sarcina in plus pe care a indeplinit-o exemplar.
Pe durata contractului de munca a dat dovada de profesionalism indeplinindu-si sarcinile de serviciu, dand dovada de seriozitate in munca, punctualitate, responsabilitate.
Relatiile de colaborare cu tot personalul societatii au fost printre cele mai bune, manifestandu-si permanent disponibilitatea de a se implica in cat mai multe dintre problemele aparute in activitatea de zi cu zi.
Si-a intrerupt activitatea in cadrul societatii ca urmare a propriei decizii pentru a avea timp sa se pregateasca pentru facultatea pe care o urmeaza si dorins sa-si caute un post intr-un alt domeniu pentru as putea manifesta cunostintele si resursele.
O recomand cu incredere pentru interviul care urmeaza sa-l sustina in unitatea dumneavoastra.

Cu consideratie.__

Funda?:*

1 răspuns: