| 0Isabelle0 a întrebat:

Va rog frumos am o sora de 4 ani si ma streseaza de cap pentru un webkinz nefolosit. Ea a auzit la gradinita si ma oboseste.Eu am si de invatat!
Daca are cineva un webkinz nefolosit va rog!
Dau FUNDA primul!

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Webkinz papusa sau pe net? am un cont pe care nu am jucat...

| 0Isabelle0 explică (pentru mat31new):

Pe net te rog...

| mat31new a răspuns (pentru 0Isabelle0):

Baga id-u meu: mat31_new

| 0Isabelle0 explică (pentru mat31new):

La ayahoo?

| 0Isabelle0 explică (pentru mat31new):

Da-mi accept!

| mat31new a răspuns (pentru 0Isabelle0):

Am dat. scuze, dar nu mai merge contul. l-am avut acum 2 ani si zice ca dupa un an de la activarea contului se inchide si nu te mai lasa sa joci pana nu bagi un animal nou...

7 răspunsuri:
| 0Isabelle0 explică:

Pe net

| DontWorryBeHapyyyy a răspuns:

Heii...daca vrei poate reusesti sa ii faci tu un cont fara acel cod ...adik eu am jucat fara sa fiu memru premium si nu era mare diferenta, poate o pacalesti macar o perioada happy