| laura23 a întrebat:

Va rog frumos, cine se pricepe la prezentari in Pawer point, sa ma ajute si pe mine. Trebuie sa fac o prezentare in Pawer point si imi e rusine sa spun dar sunt tufa! Nu e mare lucru, doar ca eu nu prea ma pricep la asezare, am textul scris doar trebuie sa dau copy -paste doar ca eu nu prea ma pricep la asezare.As fi foarte recunoacatore persoanei care m-ar ajuta, puteti lasa id il aici.

1 răspuns:
| homosapien a răspuns:

Buna laura stiu eu cum da-mi id de mes si o sa iti fac eu prezentarea prin teamwiner si da-mi fundita plzzz desigur dupa ce til fac