| JanRO a întrebat:

Va rog frumos dati-mi cat mai multe informatii despre vals. Sau daca puteti sa faceti ca un proiect pentru muzica
(Va rog frumos sa ma ajutati dati add la : the_legendar_boy (Y! M) sau andyoandyo1(skype))
P. S. >- informatiile nu sunt pentru scoala sunt doar pentru a sa ma informez in privinta despre val

Va rog frumos ziceti-mi cat mai rapid

1 răspuns:
| madalina_6435 a răspuns:

Pai...uita-te si tu pe net poate gasesti valsul este un dans ft gratios si elegant. este de mai multe feluri vienez.s.a