| adela_5527 a întrebat:

Va rog frumos dati-mi si mie un site unde pot gasi rezumatu sau comentariu la poezia somnoroase pasarele de m. eminescu:X am nevoie va rog frumos

2 răspunsuri:
| malinne a răspuns:

Da!
o colega de-a mea spunea ca se face fetita lollipop. isi pune acadele in par laughing. isi ia pijamale largi asa si papuci de casalaughing.
o alta spunea ca se va costuma in cruela din 101 dalmatienilaughing.
alte idei?
eu as fi vrut sa imi fac o rochie...laughing din reviste. mi s-a parut interesant... dar acum nu stiu ma mai gandesc.