| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos imi puteti spune Justin Bieber traieste? Am auzit ca e pedofil unul de 51 de ani este adevarat? Nu mai stiu ce sa cred! multumesc!

Răspuns Câştigător
| JustMe6378962 a răspuns:

Normal ca mai traieste(din pacatebig grin). Eu nu cred chestiile alea cu 51 de ani...etc. Stiu fiindca am vazut niste poze mai recente cu el si de aia.

15 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Normal ca traieste.

| Mao a răspuns:

Cât de naivă eşti! Justin Bieber e un adolescent, trăieşte bine mersi înconjurat de bani şi fani, nu are nicio grijă. La asta te gândeşti tu în ziua de Paşti? happy

| DeeaDyaDeea a răspuns (pentru Mao):

Da mersi la fel. Si in primul rand daca nu sti ce sa raspunzi nu mai raspunde eu am intreabat pe alti cu obraz nu pe tine care nai cei 7 ani de acasa.

| Mao a răspuns (pentru DeeaDyaDeea):

Dar ce am spus urât? Mie mi se pare că am vorbit destul de frumos. laughing

| DeeaDyaDeea a răspuns (pentru Mao):

Daaaaa!laughinglaughing sa stii esti un inger (a) ''Cat de naiva esti.'' asta e o propozitie urata sa stii!

| Mao a răspuns (pentru DeeaDyaDeea):

Dar chiar eşti naivă dacă tu consideri acea propoziţie ca fiind urâtă. Nu ştii nimic încă, aştept să văd cum vei reacţiona când vei vedea în ce lume trăieşti. happy

| DeeaDyaDeea a răspuns (pentru Mao):

Hai pa cati ani ai 5?

| Mao a răspuns (pentru DeeaDyaDeea):

Nu, după cum vorbeşti, cam atâţia ai tu. happy

| Mangustă a răspuns:

"E uimitor ce poate face internetul… Justin Bieber e un adolescent cu o voce buna, ce-i drept prea pitigaiata, care a ajuns celebru extrem de rapid printre fetele cu varste intre 7 si 15 ani. Ei bine, reversul medaliei e foarte simplu: Bieber a ajuns sa fie parodiat si chiar urat de catre cei care considera ca succesul nu-i sade prea bine unui imberb de 16 ani. Cel mai recent atentat la adresa imaginii lui Justin Bieber a fost realizat de catre cei de la Onion si poate fi urmarit ceva mai jos.
Voi cum ati reactiona daca ati afla ca artistul e de fapt un pedofil de 51 de ani?" [http://blogatu.ro/2010/10/justin-bieber-pedofil.html]
Iar video cu farsa il poti vedea aici. http://www.theonion.com/......yea,18178/ :))
Bafta

| Crucified a răspuns:

Nromal ca traieste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Traieste (din nefericire pentru urechile mele angry) si nu cred ca are ala 51 ani.

| JustMe6378962 a răspuns:

Mersi pentru funda, chiar daca eu cred ca raspunsul meu a fost cel mai slab... A! si nu va mai certati!

| DeeaDyaDeea a răspuns (pentru JustMe6378962):

Cuplacere nu ma mai cert dar cati ani o avea 5?laughinglaughinglaughinglaughing este prea obraznic!

| codrinstefan2103 a răspuns:

Da măi, trăiește bine merci. Aia cu pedofilul e o farsă făcută de cei de la The Onion.

| Bubuletu a răspuns:

Da trăiește! Păcat...