| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Va rog frumos lasati-mi si mie linkuri cu colaje de melodii:Xdar sa nu fie multe vreo 3-4 nu mai mult si sa fie cantate de cantareti diferiti ..nu sa-mi dati un colaj cantat numai de alexandra stan:Xsau macar dati-mi niste melodii care pot fi combinate intr-un colaj ca n-am nicio idee! multumescbig grin:*

si >fundoi::*

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Intra pe Youtube si scrie la Search ce te intereseaza, adica colaje de muzica. Iti vor aparea o multime. Mai poti incerca si Trilulilu, si ei au melodii super! Auditie placuta!