| AlexandraRock180 a întrebat:

Va rog frumos puteti sa-mi spuneti si mie cum sa ma deloghez depe FaceBook ca as vrea sa-mi fac alt cont si chiar daca screiu inregistrare sau sing up facebook imi arata contul meu si as vrea sa-mi fac alt cont dau funda +++vot pentru raspunsu care va merge

Răspuns Câştigător
| xD101 a răspuns:

Buna. Intri la Contul meu-> Deconectati si apoi iti va aparea sa te loghezi iar dar mai jos scrie Inregistreaza-te.Acolo iti poti face alt cont dar iti trebuie o alta adresa de email, nu acelasi pe care ai avut contul cel vechi. Daca ai alt id iti poti face pe adresa aceea, daca nu va trebui sa iti faci alt id si apoi te vei putea inscrie pe facebook cu acel email.
Sper ca ai inteles. :*