| Karinutza15 a întrebat:

Va rog imi puteti acorda niste atentie dindumi niste sfaturi. Eu am preferinta un baiat dar el nu-mi atrage atentie cum pot sa-i fiu pe plac adica sa-i plac si eu lui... Astept raspunsuri. Va multumesc pentru atentie.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

O sa te ajut dupa ce imi spui din ce tara esti. Sunt doar curios.

| William a răspuns:

Ai doua variante, poti sa astepti pana te baga el in seama sau il bagi tu pe el in seama. Daca alegi sa astepti s-ar putea sa ramai cu ochii-n soare. Daca vrei sa incepi tu sa vorbesti cu el nu fi prea tupeista, s-ar putea sa ii pari respingatoare. Afla cate ceva despre el si daca aveti ceva in comun discutati despre asta.

| Karinutza15 explică (pentru William):

Pai deci astept cred de vreo 4 luni si daca pot sa zic ca e cu mine in clasa ma baga in seama dar nu asa ca in relatie de prietenie de exemplu doar asa simpli colegi. Crezi ca e un inceput bun?

| William a răspuns (pentru Karinutza15):

Asa cum ti-am zis si in primul raspuns poti sa incepi tu sa vorbesti cu el. Altfel s-ar putea sa astepti degeaba.