| Yuuki_5557 a întrebat:

Va rog imi puteti spune niste site-uri unde ma pot distra? Adica jocuri, discutii, socializare, etc?

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Daca vrei sa intri pe chat poti intra pe jocuri clip.ro (acolo gasesti atat chat, cat si filmulete amuzante, diferite jocuri etc)
Doua site-uri superbe cu jocuri sunt : Y8 si Y3. Aici gasesti toate categoriile de jocuri.
O fundita daca te-a ajutat rasp. meuhee hee blushing

4 răspunsuri:
| ✿puffa✿ a răspuns:

Am niste idei:hi5, facebock, clopotel, sunphoto, twitter si mai multe sunt convinsa ca iti vei face prieteni noi si pe lumea mea...asta daca intri.happy

| usernamealy a răspuns:

Teste onlinewinking, facebook