| UchihaLarisa a întrebat:

Va rog! Imi spuneti si mie ce inseamna a afisa pozitia in clasamentul crescatorilor? :\

Răspuns Câştigător
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Adica utilizatoru cu cele mai multe puncte cum ar fi nelul, pana la ultimul adica utilizatorul nr. 509748

| UchihaLarisa explică (pentru b34TdoWnLiV3):

Mersi. mi-a fost de folos big grin

| b34TdoWnLiV3 a răspuns (pentru UchihaLarisa):

Lol ti-am trimis in 17 noiembrie laughing si tu imi raspunzi azi laughing

| UchihaLarisa explică (pentru b34TdoWnLiV3):

laughing Deci un om atat de tampit si de... laughing) N-am mai vazut in viata mea deci pot sa spun ca chiar te inereseaza oricum nici n.am inteles ce *** ai scris acolo se numeste TPU toti pentru unu nu razi pentru unu laughing